Sıkça Sorulan Sorular

Ürün & Üretici

Sitemizden almış olduğunuz ürünler Türkiye’de üretimi yapılan ürünlerdir. Milli serveti korumak amacıyla yerli ürünlere yönelen firmamız bizzat üretici fabrikalar ile çalışmakta olup, ürünleri hızlıca size sunabilmek için gerekli altyapıyı tamamlamıştır.

Firmamız doğrudan fabrika ile çalışmakta olup, herhangi bir arıza olması durumunda hem firma öz garantisi hem de üretici fabrika garantisi ile size en iyi garanti olanağını sunmaktadır.

Fatura & Ödeme

Ürünleri sepete ekleyip ödeme ekranına geldiğinizde sistem sizden isteğe bağlı olarak vergi numarası ve vergi dairesi istemektedir. İlgili alanları doldurmanız durumunda fatura firmanız adına kesilecektir.

Fatura kesiminden önce müşteri temsilcilerimiz sizi arayıp teyit alacaklardır.

Sistemimizde;

  • Kredi Kartı ile Ödeme
  • Teslimatta Ödeme
  • Havale/EFT ile Ödeme

olmak üzere 3 ödeme yöntemi bulunmaktadır.

İstanbul içinde 3 ödeme yöntemi de geçerli olup, İstanbul dışı siparişlerde kredi kartı veya havale/EFT ile ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Kargo & Teslimat

İstanbul içi tüm siparişlerde kargo ücretsizdir. İstanbul dışı siparişlerde bölgeye ve ürüne göre ek kargo maliyeti çıkabilmektedir. Bazı kampanyalı ürünlerde tüm bölgelerde kargo ücretsiz olabilmektedir. İlgili ürünler kampanya detayında belirtilir.

Firmamız ürünlerin neredeyse tümünü daima İstanbul Anadolu & Avrupa yakasında bulunan depolarında hazır tutmaktadır. Bu sebeple İstanbul içi siparişlerde ürünün depoda olması durumunda aynı gün sevk planlaması oluşturulmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde bölgeye ve ürünün bulunduğu depoya göre 2 ile 5 gün arası sevk süresi bulunmaktadır.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bize Ulaşın